Baskı Hizmetlerimiz Hakkında

March 26, 2018

Günümüzde dijital baskı ihtiyaçları, iç mekan dış mekan farketmeksizin yüksek kalitede görsellik ve özellikle dış mekan için dayanıklılık gibi değişkenler içermektedir. Ucuz maliyetli fakat kısa sürede etkisini yitiren uygulamalar müşteriye faydadan çok zarar sağlamaktadır. Biz de bunun bilincinde olarak makina ve ekipmanımızı tamamen yüksek kalite ve uzun vadede müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde oluşturduk ve teknolojideki değişmelere paralel olarak güncellemeye de devam ediyoruz.

 

 Lazer kesimde Fransız markası Gravograph ; kopyalama, fotokopi , kitapçık oluşturma , broşür gibi matbaa işlerinde Xerox C70 ; plotter kesimde Summa ; dijital baskıda HP Latex 360 gibi sektöründe öncü markalarla çalışmaktayız.

 

  10 küsür yıllık reklamcılık tecrübemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Yaratıcı Reklamcılık adına,

Tarkan Doruk

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2017 yaraticireklamcilik.com

www.yaraticireklamcilik.com

Şehit İlhanlar Sk. Aktaş Apt. 20/A Sahrayıcedid / İstanbul

Etiketler: Kadıköy Tabela , Kadıköy Reklam , Kadıköy Dijital Baskı , Kadıköy Copy Center , Kadıköy Lazer Kesim , Bağdat Caddesi Tabela , Erenköy Tabela , Bağdat Caddesi Kaşe, Kadıköy Tabelacı, İstanbul Dijital Baskıcılar , Bağdat Caddesi Dijital Baskı , Göztepe Tabela , Ataşehir Tabela Baskı Merkezi ; Kozyatağı Tabela; Canvas Tablo ; Duvar Kağıdı ; Digital Baskı ; Sahrayıcedid Tabelacı ; Acil Kaşe Kozyatağı ; Acil Kaşe Göztepe ; Acele Kaşe Bostancı ; Apartman Tabelası Göztepe ; Folyo Kesim Bostancı Göztepe ; Araç stickerı ; hoonigan sticker